Wallbox Pulsar Plus fali töltő 22 kW (3x32A) 5 méteres Type2 kábellel, power boost-al
| Átlagos értékelés: | (1) |
| Elérhetőség: | Előrendelhető |
| Várható szállítás: | 2026. június 01. |
|
Gyártó neve: Wallbox Minden termékre 2 év garancia jár. ✅Termék előnyei:
☑️A doboz tartalmazza:
Szállítás és személyes átvétel A megrendelt termékeket Magyarország területén belül DPD és GLS házhozszállítással, valamint csomagpontra vagy automatába is kérheted, általában 1–3 munkanapos kézbesítéssel. 100 000 Ft felett a szállítás ingyenes. Személyes átvételre is van lehetőség Budapesti irodánkban a Retek utca 33–35. címen, díjmentesen, akár már a rendelés napján. Fizetési lehetőségek Fizethetsz bankkártyával, előre utalással vagy utánvéttel, a választott szállítási módtól függően. Személyes átvételnél készpénzes és bankkártyás fizetésre is van lehetőség. |
|
Valódi tapasztalat
Személyes segítség
Biztonságos vásárlás
Kinek ajánljuk?
Családi házban élőknek kültéri és beltéri használatra, valamint a kényelmes, beépített kábel is előnyös.
Társasházi lakók számára NEM ajánlott mert nem biztosított a felhasználó azonosítása.
Ideális azoknak akik napi szinten nagyobb távolságokat tesznek meg (100 km-ert vagy többet) és gyorsabb töltésre van szükségük.
Emellett jó választás azoknak akik applikáción szeretnék látni a töltés folyamatát, a töltött mennyiséget, valamint időzíteni a töltést.
Mely autókhoz ajánlott?
A 22 kW-os Wallbox fali töltő tökéletes választás lehet olyan nagy akkumulátorral rendelkező elektromos autókhoz amik tudnak 3 fázison 32A-al tölteni.
Az alábbi autókhoz ajánlott:
- Renault Zoe (52,0 kWh)
- Audi e-tron (85 kWh)
- Porsche Taycan (71,0 kWh)
- Peugeot e-3008 (73 kWh)
- BMW i5 (81,2 kWh)
Leírás
A Wallbox Pulsar Plus 22 kW-os töltő a modern elektromobilitási igényekhez igazodva készült, ötvözve a kompakt méretet, a fejlett technológiát és a kényelmes használatot. Ez a fali töltő ideális választás mind otthoni, mind vállalati töltési megoldásokhoz, hiszen kis helyigénye ellenére nagy teljesítményt biztosít akár 22 kW-ig.
Egy 40 kWh-s akkumulátorral rendelkező jármű esetében a teljes feltöltés körülbelül 1-2 órát vesz igénybe ezzel a 22 kW-os töltővel. Az 5 méteres beépített kábel hossza biztosítja a kényelmes használatot a legtöbb helyzetben. A Type 2 csatlakozónak köszönhetően a Pulsar Plus fali töltő kompatibilis az elektromos autók széles választékával, legyen szó teljesen elektromos vagy plug-in hibrid modellekről.
A Pulsar Plus Wi-Fi és Bluetooth kapcsolattal rendelkezik, így távolról is könnyedén vezérelhető a myWallbox alkalmazáson keresztül. Az applikáció elérhető Ios és Android eszközökre egyaránt. Az alkalmazás lehetővé teszi
- a töltési folyamat nyomon követését,
- az ütemezett töltések beállítását és
- az energiafelhasználás ellenőrzését.
Okosóra alkalmazás biztosítja a teljes kényelmet:
- Értesítést kapsz amint a töltő végzett az autó feltöltésével
- Irányíthatod a töltődet bárhonnan
- Figyelheted a töltődet folyamatosan
A Wallbox Pulsar Plus kiválóan alkalmas dinamikus terheléskezelésre, ami biztosítja, a rendelkezésre álló kapacitás kihasználását és segítségével elkerülhető a hálózat túlterhelése, és az áramszünetek kialakulása. Az okos töltő kommunikál az energiamenedzsmenttel (Power Boost), ami folyamatosan figyeli a háztartás energiafelvételét, és ha az túllépné a maximális szintet akkor automatikusan csökkenti a töltés teljesítményét. Az energiamenedzsment akkor igazán hasznos, ha kevés a rendelkezésre álló teljesítmény (3 x 16 A) és számos nagyobb fogyasztó is van a hálózaton (elektromos fűtés, szauna, jacuzzi, hőszivattyú...).
A Pulsar Plus fali töltő kiemelkedő biztonsági funkciókkal van ellátva. Az integrált DC hibaáram-felismerés (RCD Type B védelemmel egyenértékű) gondoskodik arról, hogy a rendszer időben észlelje az egyenáramú szivárgásokat, így csökkentve a meghibásodás kockázatát. A túlmelegedés elleni védelem és a fejlett töltési algoritmusok biztosítják a hatékony és biztonságos működést hosszú távon.
Az IP54-es védelemmel ellátott burkolatnak köszönhetően a töltő ellenáll a por és a fröccsenő víz hatásainak, így kültéri és beltéri használatra egyaránt alkalmas. A -25°C és +40°C közötti működési hőmérséklet lehetővé teszi, hogy a töltő szélsőséges időjárási körülmények között is megbízhatóan üzemeljen.
A Wallbox Pulsar Plus fali töltő CE, TUV, CSA, FCC tanúsítvánnyal rendelkezik.
Paraméterek
| Maximális töltési teljesítmény | 22 kW- 3x32A |
| Telepítés egyszerűsége | Közepesen komplex |
| Töltőkábel hossza | 5 méter |
| Fázisok száma | 3 fázis |
| Állítható teljesítmény | - |
| Energiamenedzsment | Igen |
| Applikáció | myWallbox |
| Kijelző | Nem |
| Kommunikációs interfész | Wifi, Bluetooth |
| OCPP | Nem |
| Biztonsági funkciók | DC hibaáram-felismerés, túláram-, túlfeszültség- és szivárgó áram elleni védelem, túlmelegedés elleni védelem |
| IP védelem | IP 54 |
| Működési hőmérséklet | - 25°C és +40°C között |
| Tanúsítványok | CE, TUV, CSA, FCC |
| Méret | 16,6 x 16,3 x 8,2 cm |
| Tömeg | 1 kg (kábel nélkül) |
| Doboz mérete | n.a. |
| Doboz súlya | n.a. |
| Kültérre telepíthető | Igen |
| Anyag | ABS |
| Csatlakozó típusa | Type 2 |