Dazebox C fali töltő 22 kW (3x32A) 5 méter Type2 kábellel
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
| Elérhetőség: | Előrendelhető |
| Várható szállítás: | 2026. június 01. |
|
Gyártó neve: Daze Minden termékre 2 év garancia jár. ✅Termék előnyei:
☑️A doboz tartalmazza:
Szállítás és személyes átvétel A megrendelt termékeket Magyarország területén belül DPD és GLS házhozszállítással, valamint csomagpontra vagy automatába is kérheted, általában 1–3 munkanapos kézbesítéssel. 100 000 Ft felett a szállítás ingyenes. Személyes átvételre is van lehetőség Budapesti irodánkban a Retek utca 33–35. címen, díjmentesen, akár már a rendelés napján. Fizetési lehetőségek Fizethetsz bankkártyával, előre utalással vagy utánvéttel, a választott szállítási módtól függően. Személyes átvételnél készpénzes és bankkártyás fizetésre is van lehetőség. |
|
Valódi tapasztalat
Személyes segítség
Biztonságos vásárlás
Kinek ajánljuk?
Családi házban élőknek kültéri és beltéri használatra, valamint a kényelmes, beépített kábel is előnyös.
Társasházban lakók számára pedig az RFID azonosítás biztosítja, hogy csak az adott felhasználó férhessen hozzá a töltőhöz, így kényelmes és biztonságos megoldást kínál.
Ideális azoknak akik napi szinten nagyobb távolságokat tesznek meg (100 km-ert vagy többet) és gyorsabb töltésre van szükségük.
Emellett jó választás azoknak akik applikáción szeretnék látni a töltés folyamatát, a töltött mennyiséget, valamint időzíteni a töltést.
Mely autókhoz ajánlott?
A 22 kW-os Dazebox fali töltő tökéletes választás lehet olyan nagy akkumulátorral rendelkező elektromos autókhoz amik tudnak 3 fázison 32A-al tölteni.
Az alábbi autókhoz ajánlott:
- Renault Zoe (52,0 kWh)
- Audi e-tron (85 kWh)
- Porsche Taycan (71,0 kWh)
- Peugeot e-3008 (73 kWh)
- BMW i5 (81,2 kWh)
Leírás
A Dazevox C egy Olaszországban tervezett és gyártott elektromos autó fali töltő, mely egyszerű és hatékony megoldást nyújt autónk töltéséhez.
Egy 40 kWh-s akkumulátorral rendelkező jármű esetében a teljes feltöltés körülbelül 2 órát vesz igénybe ezzel a 22 kW-os töltővel. Az 5 méteres beépített kábel hossza biztosítja a kényelmes használatot a legtöbb helyzetben. A beépített kábel kompatibilis minden Type 2-es típusú elektromos autóval és plug-in hibriddel.
A Dazebox maximális teljesítménye 22 kW (3x32A). A töltő kiválóan alkalmas dinamikus terheléskezelésre, ami biztosítja, a rendelkezésre álló kapacitás kihasználását és segítségével elkerülhető a hálózat túlterhelése, és az áramszünetek kialakulása. Az okos töltő kommunikál az energiamenedzsmenttel, ami folyamatosan figyeli a háztartás energiafelvételét, és ha az túllépné a maximális szintet akkor automatikusan csökkenti a töltés teljesítményét. Az energiamenedzsment akkor igazán hasznos, ha kevés a rendelkezésre álló teljesítmény (3x16 A) és számos nagyobb fogyasztó is van a hálózaton (elektromos fűtés, szauna, jacuzzi, hőszivattyú...). Az energiamenedzsmentet a csomag NEM tartalmazza!
Emellett a Dazebox C a Solar Boost funkció révén képes együttműködni a napelemes rendszerekkel, hogy még inkább kihasználhassa az otthoni napenergia előnyeit, így a töltés gyorsabb és gazdaságosabb lesz.
A Wi-Fi és Bluetooth kapcsolat révén a töltőt könnyedén vezérelhetjük a Daze mobil alkalmazás segítségével. Az applikáció elérhető iOS és Android eszközökre egyaránt. A Daze app funkciói:
- Töltési státusz nyomon követése
- Ütemtervek és zárfunkciók ellenőrzése
- Valós idejű statisztikák
- Távoli vezérlés
A töltőhöz tartozik 4 RFID kártya, ami a felhasználó azonosítást teszi lehetővé. Ezzel szintén elindítható és leállítható a töltő ha nem szeretnénk az alkalmazást használni. A RFID kártyák használatát ki és be lehet kapcsolni az igényeknek megfelelően.
A töltő fő anyaga TPU, amely kiváló öregedési ellenállással, lángállósággal rendelkezik, és ellenáll az alacsony hőmérsékletnek is, így hosszú távon is megbízható teljesítményt nyújt. A Daze fali töltőt akár szélsőséges időjárási körülmények között is használhatod, hiszen működési hőmérséklete - 25°C +55 °. A töltő számos biztonsági funkciókkal van ellátva (mint a DC maradványáram-felismerés és a túláramvédelem), így maximális biztonságot nyújt minden helyzetben,.
Emellett IP55-os besorolással rendelkezik, véd a portól, esőtől, széltől, így egyaránt alkalmas kültéri és beltéri használatra is.
A töltőcsatlakozó megfelel az IEC 62196-2 szabványnak, a vezérlődoboz megfelel az IEC 61851 szabályozási elvnek, és a töltő CE(TUV) tanúsítvánnyal rendelkezik.
A telepítés egyszerű és biztonságos. Az olasz tervezés és gyártás a minőség és a stílus garanciája, a Dazebox C így bármilyen parkolóhelyhez tökéletesen illeszkedik.
Paraméterek
| Maximális töltési teljesítmény | 22 kW- 3x32A |
| Telepítés egyszerűsége | Közepesen komplex |
| Töltőkábel hossza | 5 méter |
| Fázisok száma | 3 fázis |
| Állítható teljesítmény | - |
| Energiamenedzsment | Igen |
| Applikáció | Daze App |
| Kijelző | Nem |
| RFID azonosítás | Igen |
| Kommunikációs interfész | Wifi, Bluetooth |
| OCPP | Nem |
| Biztonsági funkciók | DC maradványáram-felismerés, túláramvédelem |
| IP védelem | IP 55 |
| Működési hőmérséklet | - 25°C és +55°C között |
| Tanúsítványok | CE(TUV) |
| Méret | 33,5 x 27,7 x 10,2 cm |
| Tömeg | 5 kg |
| Doboz mérete | - |
| Doboz súlya | 6 kg |
| Kültérre telepíthető | Igen |
| Anyag | Műanyag |
| Csatlakozó típusa | Type 2 |