ABB Terra AC fali töltő 22 kW (3x32A) 5 méter Type2 kábellel
| Átlagos értékelés: | (4) |
| Elérhetőség: | Előrendelhető |
| Várható szállítás: | 2026. június 01. |
|
Gyártó neve: ABB Minden termékre 2 év garancia jár. ✅Termék előnyei:
☑️A doboz tartalmazza:
Szállítás és személyes átvétel A megrendelt termékeket Magyarország területén belül DPD és GLS házhozszállítással, valamint csomagpontra vagy automatába is kérheted, általában 1–3 munkanapos kézbesítéssel. 100 000 Ft felett a szállítás ingyenes. Személyes átvételre is van lehetőség Budapesti irodánkban a Retek utca 33–35. címen, díjmentesen, akár már a rendelés napján. Fizetési lehetőségek Fizethetsz bankkártyával, előre utalással vagy utánvéttel, a választott szállítási módtól függően. Személyes átvételnél készpénzes és bankkártyás fizetésre is van lehetőség. |
|
Valódi tapasztalat
Személyes segítség
Biztonságos vásárlás
Kinek ajánljuk?
Az ABB Terra AC 22 kW-os fali töltő ideális választás lehet azok számára, akik megbízható és rugalmas töltési megoldást keresnek.
Családi házban élőknek kültéri és beltéri használatra is előnyös.
Társasházban lakók számára pedig az RFID azonosítás biztosítja, hogy csak az adott felhasználó férhessen hozzá a töltőhöz, így kényelmes és biztonságos megoldást kínál.
Ideális azoknak akik napi szinten nagyobb távolságokat tesznek meg (100 km-ert vagy többet) és gyorsabb töltésre van szükségük.
Mely autókhoz ajánlott?
A 22 kW-os fali töltő tökéletes választás lehet olyan nagy akkumulátorral rendelkező elektromos autókhoz amik tudnak 3 fázison 32A-al tölteni.
Az alábbi autókhoz ajánlott:
- Renault Zoe (52,0 kWh)
- Audi e-tron (85 kWh)
- Porsche Taycan (71,0 kWh)
- Peugeot e-3008 (73 kWh)
- BMW i5 (81,2 kWh)
Leírás
Az ABB Terra AC fali töltő 22 kW-os teljesítményével megbízható és kényelmes megoldást kínál elektromos járművek otthoni töltésére.
Egy 40 kWh-s akkumulátorral rendelkező jármű teljes feltöltése ezzel a 22 kW-os ABB fali töltővel körülbelül 1-2 órát vesz igénybe. A töltő Type 2-es aljzattal rendelkezik, amely kompatibilis a legtöbb elektromos autóval és plug-in hibriddel.
A Terra AC kiválóan alkalmas mind statikus, mind dinamikus terheléskezelésre, ami biztosítja, a rendelkezésre álló kapacitás kihasználását és segítségével elkerülhető a hálózat túlterhelése, és az áramszünetek kialakulása. A töltő egy kommunikációs kábelen keresztül kommunikál az energiamenedzsmenttel, ami folyamatosan figyeli a háztartás energiafelvételét, és ha az túllépné a maximális szintet akkor automatikusan csökkenti a töltés teljesítményét. Az energiamenedzsment akkor igazán hasznos, ha kevés a rendelkezésre álló teljesítmény (3x16 A) és számos nagyobb fogyasztó is van a hálózaton (elektromos fűtés, szauna, jacuzzi, hőszivattyú...).
Az energiamenedzsmentet külön lehet megvásárolni! Ezt a kapcsolódó termékek között találod ABB energiamenedzsment 3 fázisú Terra AC töltőkhöz néven.
Az ABB Terra AC fali töltő LED-es állapotjelzővel rendelkezik, amely valós idejű információt nyújt a töltési folyamatról, így könnyen nyomon követheted az aktuális állapotot és esetleges hibajelzéseket.
A Wi-Fi, Ethernet és Bluetooth kapcsolat révén a töltőt könnyedén vezérelhetjük az ABB ChargerSync mobilalkalmazás segítségével, amely elérhető iOS és Android eszközökre egyaránt. Az alkalmazás lehetővé teszi:
- Felhasználó azonosítás
- Töltő hozzáadása
- Frissítések
- Terheléskezelés/energiamenedzsment
- Töltési energiaterv
- Töltési státusz nyomon követése
- Hibaelhárítás
- Statisztikák
A töltő RFID felhasználó azonosítással van ellátva, amely lehetővé teszi a töltés biztonságos és személyre szabott kezelését. Az RFID kártyával történő azonosítás biztosítja, hogy csak az arra jogosult felhasználók férhessenek hozzá a Tera AC fali töltőhöz, így otthoni használat mellett ideális választás társasházi és céges használatra is.
Az ABB töltő hosszú távon is megbízható teljesítményt nyújt. Működési hőmérséklete -35°C és +50°C között van, így szélsőséges időjárási körülmények között is használható. Számos biztonsági funkcióval rendelkezik, beleértve a túláramvédelmet, túlfeszültség és alacsony feszültség elleni védelmet, földzárlatvédelmet, valamint DC szivárgóáram-felismerést. Emellett IP54-es besorolással rendelkezik, ami védelmet nyújt por és fröccsenő víz ellen, így beltéren és kültéren egyaránt alkalmazható.
Az ABB töltő megfelel az IEC 61851 szabványnak, és CE tanúsítvánnyal rendelkezik.
A Terra AC fali töltő kis mérete és könnyű súlya miatt egyszerűen telepíthető bármilyen otthoni környezetbe.
Paraméterek
| Maximális töltési teljesítmény | 22 kW- 3x32A |
| Telepítés egyszerűsége | Bonyolult |
| Töltőkábel hossza | 5 méter |
| Fázisok száma | 3 fázis |
| Állítható teljesítmény | Nincs |
| Energiamenedzsment | Igen |
| Applikáció | ChargerSync™ |
| Kijelző | Nem |
| RFID azonosítás | Igen |
| Kommunikációs interfész | Wifi, Bluetooth, Ethernet, Modbust |
| OCPP | Igen |
| Biztonsági funkciók | egyenáramú földzárlat, túlfeszültség,6 mA DC szivárgóáram érzékelés |
| IP védelem | IP 54 |
| Működési hőmérséklet | -35°C és +50°C között |
| Tanúsítványok | CE(TUV) |