Besen 6-16A otthoni töltőkábel 3,7 kW 6,5 méteres Type2 kábellel
| Átlagos értékelés: | (1) |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 29. |
|
Gyártó neve: Besen Minden termékre 2 év garancia jár. ✅Termék előnyei:
☑️A doboz tartalmazza:
Szállítás és személyes átvétel A megrendelt termékeket Magyarország területén belül DPD és GLS házhozszállítással, valamint csomagpontra vagy automatába is kérheted, általában 1–3 munkanapos kézbesítéssel. 100 000 Ft felett a szállítás ingyenes. Személyes átvételre is van lehetőség Budapesti irodánkban a Retek utca 33–35. címen, díjmentesen, akár már a rendelés napján. Fizetési lehetőségek Fizethetsz bankkártyával, előre utalással vagy utánvéttel, a választott szállítási módtól függően. Személyes átvételnél készpénzes és bankkártyás fizetésre is van lehetőség. |
|
Valódi tapasztalat
Több mint 400 telepített autó töltő! Nap mint nap elektromos autó töltőkkel dolgozunk, ezért tudjuk, mi működik a gyakorlatban.
Személyes segítség
Nem tudod melyik töltő a jó választás? Segítünk kiválasztani az autódhoz, hálózatodhoz és igényeidhez megfelelőt.
Biztonságos vásárlás
5,0 ★ Google értékelés! Hazai ügyintézés, magyar használati útmutató és megbízható termékek.
Paraméterek
| Maximális töltési teljesítmény | 3,7 kW- 1x16A |
| Telepítés egyszerűsége | Könnyű |
| Töltőkábel hossza | 6,5 méter |
| Fázisok száma | 1 fázis |
| Állítható teljesítmény | 6A, 8A, 10A, 13A, 16A |
| Applikáció | - |
| Kijelző | Igen |
| Biztonsági funkciók | túlfeszültség védelem, túláram figyelés, túlmelegedés elleni védelem, védőföldelés |
| IP védelem | IP66 |
| Tanúsítványok | CE, TUV |
| Kábel mérete | 5mm² + 1*0.5mm² |
| Tömeg | 3 kg |
| Csatlakozó típusa | Type 2 |
Vélemények
Írja meg véleményét!
2026. 04. 09.
Egyszerű használat: konnektorba dugom és már tölt is. Pont ezt vártam.