Besen WALLBOX BASIC fali töltő 22 kW (3x32A) 6 méteres Type2 kábellel
| Átlagos értékelés: | (3) |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 29. |
|
Gyártó neve: Besen Minden termékre 2 év garancia jár. ✅Termék előnyei:
☑️A doboz tartalmazza:
Szállítás és személyes átvétel A megrendelt termékeket Magyarország területén belül DPD és GLS házhozszállítással, valamint csomagpontra vagy automatába is kérheted, általában 1–3 munkanapos kézbesítéssel. 100 000 Ft felett a szállítás ingyenes. Személyes átvételre is van lehetőség Budapesti irodánkban a Retek utca 33–35. címen, díjmentesen, akár már a rendelés napján. Fizetési lehetőségek Fizethetsz bankkártyával, előre utalással vagy utánvéttel, a választott szállítási módtól függően. Személyes átvételnél készpénzes és bankkártyás fizetésre is van lehetőség. |
|
Valódi tapasztalat
Személyes segítség
Biztonságos vásárlás
Kinek ajánljuk?
A Besen fali töltő 22 kW (3x32A) Type2 csatlakozóval azoknak érdemes választania akik a legegyszerűbb és legköltséghatékonyabb megoldást keresik.
Családi házban élőknek kültéri és beltéri használatra.
Társasházi lakók számára NEM ajánlott mert nem biztosított a felhasználó azonosítása.
Jó választás azoknak akiknek szüksége van hosszabb beépített kábelre, ugyanis a Besen WALLBOX BASIC fali töltő 11 kW (3x16A) 6 méteres Type2 kábellel rendelkezik, ami minden helyzetben kényelmes használatot biztosít.
Ideális azoknak akik napi szinten nagyobb távolságokat tesznek meg (100 km-ert vagy többet) és gyorsabb töltésre van szükségük.
Mely autóhoz ajánlott?
A 22 kW-os Feyree fali töltő tökéletes választás lehet olyan nagy akkumulátorral rendelkező elektromos autókhoz amik tudnak 3 fázison 32A-al tölteni.
Az állítható teljesítmény miatt kisebb elektromos autókhoz is jó választás lehet.
Az alábbi autókhoz ajánlott:
- Renault Zoe (52,0 kWh)
- Audi e-tron (85 kWh)
- Porsche Taycan (71,0 kWh)
- Peugeot e-3008 (73 kWh)
- BMW i5 (81,2 kWh)
Leírás
A BESEN Wallbox Basic 22 kW egy megbízható és könnyen használható elektromos autó fali töltő, amely a legújabb technológiai megoldásokat ötvözi a felhasználóbarát kialakítással. Egy 40 kWh-s akkumulátorral rendelkező jármű esetében a teljes feltöltés körülbelül 1-2 órát vesz igénybe ezzel a 22 kW-os töltővel.
A beépített 6 méteres Type 2 kábel a legelterjedtebb elektromos autóval is kompatibilis, és kényelmesen használható anélkül, hogy külön kábelt kellene vásárolni. Plug & Play-el egyszerűen csatlakoztatással használható.
A BESEN Wallbox Basic maximális teljesítménye 22 kW (3x32A), amelynek teljesítményét manuálisan állíthatod a saját igényeid szerint. Ez a funkció nagyobb rugalmasságot biztosít, mivel a töltési teljesítményt az adott elektromos hálózat terheléséhez igazíthatod. Érdemes kitapasztalni, mekkora az a maximális teljesítmény, amely még nem oldja le a biztosítékot. Az állítható teljesítmény nemcsak az energiafelhasználás optimalizálását segíti, hanem azt is, hogy így elkerülhetővé válik egy költséges és időigényes hálózatbővítés.
A ki- és bekapcsoló gomb a töltőállomás oldalán található. A gomb világítással jelzi, hogyha az eszköz bekapcsolt állapotban van. A LED-kijelző valós idejű információt biztosít a töltési folyamatról, így a felhasználók könnyen nyomon követhetik az aktuális állapotot és esetleges hibajelzéseket. A képernyőn láthatod a valós töltési időt, feszültséget, áramot, teljesítményt, és a töltőállomás hőmérsékletét.
Tartós anyaghasználata és masszív szerkezete hosszú távon is megbízható teljesítményt nyújt. ABS anyagból készült, ennek köszönhetően könnyű, de ellenálló és nehezen sérül. Emellett a beépített biztonsági funkciók (túláram-, túlfeszültség- és szivárgó áram elleni védelem) gondoskodnak a stabil és megbízható működésről, csökkentve a hálózati problémák kockázatát. Az IP66 védelmi besorolás garantálja, hogy a Besen wallbox BASIC töltő extrém időjárási körülmények között is (-40°C és +80°C) biztonságosan használható, legyen szó esőről, hóról vagy poros környezetről. Az intelligens chip a töltőben automatikusan lejjebb veheti az áramot ha a töltőállomás esetlegesen túlmelegedne.
A Besen BASIC fali töltő CE(TUV) tanúsítvánnyal rendelkezik.
Paraméterek
| Maximális töltési teljesítmény | 22 kW- 3x32A |
| Telepítés egyszerűsége | Könnyű |
| Töltőkábel hossza | 6 méter |
| Fázisok száma | 3 fázis |
| Állítható teljesítmény | 12A, 16A, 20A, 24A, 32A |
| Energiamenedzsment | Nem |
| Applikáció | Nincs |
| Kijelző | Igen |
| Kommunikációs interfész | Nincs |
| OCPP | Nem |
| Biztonsági funkciók | túláram-, túlfeszültség- és szivárgó áram elleni védelem |
| IP védelem | IP 66 |
| Működési hőmérséklet | - 40°C és +80°C |
| Tanúsítványok | CE(TUV) |