Tesla Wall Connector fali töltő 22kw (3x32A) 7,3 méter Type2 kábellel
| Átlagos értékelés: | (1) |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 29. |
|
Gyártó neve: Tesla Minden termékre 2 év garancia jár. ✅Termék előnyei:
Szállítás, személyes átvétel Házhozszállítás DPD-vel / GLS-el 1-3 munka napon belül. Ingyenes szállítás 100 000 Ft felett. Személyes átvétel akár aznap Budapest Retek utcai irodánkban. Fizetési lehetőségek Egyszerű bankkártyás fizetés SimplePay-en keresztül. Utánvétes fizetés szállításkor. Helyszíni fizetés irodánkban kártyával vagy készpénzzel. |
|
Valódi tapasztalat
Személyes segítség
Biztonságos vásárlás
Kinek ajánljuk?
Családi házban élőknek kültéri és beltéri használatra. Társasházi lakók számára is ajánlott mert biztosított a felhasználó azonosítása.
Jó választás azoknak akiknek szüksége van hosszabb beépített kábelre, ugyanis a Tesla Gen 3 Wall Connector fali töltő 7,3 méteres Type2 kábellel rendelkezik, ami minden helyzetben kényelmes használatot biztosít.
Ideális azoknak akik napi szinten nagyobb távolságokat tesznek meg (100 km-ert vagy többet) és gyorsabb töltésre van szükségük.
Mely autókhoz ajánlott?
A 22 kW-os Tesla fali töltő tökéletes választás lehet olyan nagy akkumulátorral rendelkező elektromos autókhoz amik tudnak 3 fázison 32A-al tölteni.
Az állítható teljesítmény miatt kisebb elektromos autókhoz is jó választás lehet.
Az alábbi autókhoz ajánlott:
- Renault Zoe (52,0 kWh)
- Audi e-tron (85 kWh)
- Porsche Taycan (71,0 kWh)
- Peugeot e-3008 (73 kWh)
- BMW i5 (81,2 kWh)
Leírás
Egy 40 kWh-s akkumulátorral rendelkező jármű esetében a teljes feltöltés körülbelül 1-2 órát vesz igénybe ezzel a 22 kW-os töltővel. A 7.3 méteres beépített kábel hossza biztosítja a kényelmes használatot a legtöbb helyzetben. A beépített kábel kompatibilis minden Type 2-es típusú elektromos autóval és plug-in hibriddel.
A Tesla maximális teljesítménye 22 kW (3x32A). A töltő kiválóan alkalmas terheléskezelésre, ami biztosítja, a rendelkezésre álló kapacitás kihasználását és segítségével elkerülhető a hálózat túlterhelése, és az áramszünetek kialakulása. Az okos töltő kommunikál az energiamenedzsmenttel, ami folyamatosan figyeli a háztartás energiafelvételét, és ha az túllépné a maximális szintet akkor automatikusan csökkenti a töltés teljesítményét. Az energiamenedzsment akkor igazán hasznos, ha kevés a rendelkezésre álló teljesítmény (3x16 A) és számos nagyobb fogyasztó is van a hálózaton (elektromos fűtés, szauna, jacuzzi, hőszivattyú...). Az energiamenedzsmentet a csomag NEM tartalmazza! Dinamikus energiamenedzsment berendezések a minősített Tesla-szerelőknél vásárolhatók meg.
A Tesla Gen 3 Wall Connector kompakt és modern dizájnnal rendelkezik, amely bármilyen környezetbe könnyedén beilleszthető. Emellett IP55-os besorolással rendelkezik, és extrém időjárási körülmények között is (-30°C és +50°C) biztonságosan használható, legyen szó esőről, hóról vagy poros környezetről. így egyaránt alkalmas kültéri és beltéri használatra is.
A Tesla fali gyorstöltő szigorú biztonsági szabványoknak megfelelően készült, és több beépített védelmi funkcióval rendelkezik. Az olyan funkciók, mint a rövidzárlat elleni védelem, túlmelegedés elleni védelem, túlfeszültség-védelem, valamint a túláramvédelem hozzájárulnak az autó és az otthoni hálózat védelméhez.
A Tesla fali töltő CE(TUV) tanúsítvánnyal rendelkezik.
A töltő maximális teljesítménye 22 kW (3x32A), amelynek teljesítményét manuálisan állíthatod az applikációban saját igényeid szerint. Ez a funkció nagyobb rugalmasságot biztosít, mivel a töltési teljesítményt az adott elektromos hálózat terheléséhez igazíthatod. Érdemes kitapasztalni, mekkora az a maximális teljesítmény, amely még nem oldja le a biztosítékot. Az állítható teljesítmény nemcsak az energiafelhasználás optimalizálását segíti, hanem azzal is előnyös, hogy elkerülhetővé válik egy költséges és időigényes hálózatbővítés.
A Wi-Fi kapcsolat révén a töltőt könnyedén vezérelhetjük a Tesla mobil alkalmazás segítségével. Az applikáció elérhető iOS és Android eszközökre egyaránt. A Tesla app funkciói:
- Felhasználói azonosítás
- Töltési státusz nyomon követése
- Valós idejű statisztikák
- Távoli vezérlés
Paraméterek
| Maximális töltési teljesítmény | 22 kW- 3x32A |
| Telepítés egyszerűsége | Közepesen komplex |
| Töltőkábel hossza | 7,3 méter |
| Fázisok száma | 3 fázis |
| Állítható teljesítmény | 6A - 32A (applikáción keresztül) |
| Energiamenedzsment | Igen |
| Applikáció | Tesla App |
| Kijelző | Nem |
| Kommunikációs interfész | Wifi |
| OCPP | Nem |
| Biztonsági funkciók | rövidzárlat elleni védelem, túlmelegedés elleni védelem, túlfeszültség-védelem, túláramvédelem |
| IP védelem | IP 55 |
| Működési hőmérséklet | - 30C és +50°C között |
| Tanúsítványok | CE(TUV), IEC 61851-1 CB |
| Méret | 34,5 x 15,5 x 11 cm |
| Tömeg | 9 kg |
| Doboz mérete | - |
| Doboz súlya | 9,5 kg |
| Kültérre telepíthető | Igen |
| Anyag | Edzett üveg előlap |
| Csatlakozó típusa | Type 2 |