Besen Wallbox fali töltő 11 kW (3x16A) 6 méteres Type2 kábellel, RFID
| Átlagos értékelés: | (4) |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 29. |
|
Gyártó neve: Besen Minden termékre 2 év garancia jár. ✅Termék előnyei:
☑️A doboz tartalmazza:
Szállítás és személyes átvétel A megrendelt termékeket Magyarország területén belül DPD és GLS házhozszállítással, valamint csomagpontra vagy automatába is kérheted, általában 1–3 munkanapos kézbesítéssel. 100 000 Ft felett a szállítás ingyenes. Személyes átvételre is van lehetőség Budapesti irodánkban a Retek utca 33–35. címen, díjmentesen, akár már a rendelés napján. Fizetési lehetőségek Fizethetsz bankkártyával, előre utalással vagy utánvéttel, a választott szállítási módtól függően. Személyes átvételnél készpénzes és bankkártyás fizetésre is van lehetőség. |
|
Valódi tapasztalat
Személyes segítség
Biztonságos vásárlás
Kinek ajánljuk?
Családi házban élőknek kültéri és beltéri használatra. Társasházi lakók számára is ajánlott mert biztosított a felhasználó azonosítása.
Jó választás azoknak akiknek szüksége van hosszabb beépített kábelre, ugyanis a Besen WALLBOX SMART fali töltő 11 kW (3x16A) 6 méteres Type2 kábellel rendelkezik, ami minden helyzetben kényelmes használatot biztosít.
Mely autókhoz ajánlott?
A 11 kW-os Besen fali töltő tökéletes választás lehet olyan nagyobb akkumulátorral rendelkező elektromos autókhoz amik tudnak 3 fázison tölteni.
Az alábbi autókhoz ajánlott:
- Tesla Model 3 (57,5 kWh)
- Tesla Model Y (5,.5 kWh)
- BYD ATTO 3 (60,5 kWh)
- BYD DOLPHIN (60,4 kWh)
- BYD SEAL AWD Excellence (82,5 kWh)
- Volkswagen ID.4 Pro (77,0 kWh)
- Hyundai Kona Electric (65,4 kWh)
- Kia e-Niro (64,8 kWh)
Leírás
A BESEN Wallbox 11 kW RFID-val egy megbízható és könnyen használható elektromos autó fali töltő, amely a legújabb technológiai megoldásokat ötvözi a felhasználóbarát kialakítással.
Egy 40 kWh-s akkumulátorral rendelkező jármű esetében a teljes feltöltés körülbelül 3-4 órát vesz igénybe ezzel a 11 kW-os töltővel. A 6 méteres beépített kábel hossza biztosítja a kényelmes használatot a legtöbb helyzetben. A beépített kábel kompatibilis minden Type 2-es típusú elektromos autóval és plug-in hibriddel.
A BESEN Wallbox RFID maximális teljesítménye 11 kW (3x16A), amelynek teljesítményét manuálisan állíthatod 8A, 10A, 12A, 13A, 16A re a saját igényeid szerint. Ez a funkció nagyobb rugalmasságot biztosít, mivel a töltési teljesítményt az adott elektromos hálózat terheléséhez igazíthatod. Érdemes kitapasztalni, mekkora az a maximális teljesítmény, amely még nem oldja le a biztosítékot. Az állítható teljesítmény nemcsak az energiafelhasználás optimalizálását segíti, hanem azzal is előnyös, hogy elkerülhetővé válik egy költséges és időigényes hálózatbővítés.
A LED-kijelző valós idejű információt biztosít a töltési folyamatról, így a felhasználók könnyen nyomon követhetik az aktuális állapotot és esetleges hibajelzéseket. A képernyőn láthatod a valós töltési időt, feszültséget, áramot, teljesítményt, és a töltőállomás hőmérsékletét.
A töltő RFID felhasználó azonosítással van ellátva, amely lehetővé teszi a töltés biztonságos és személyre szabott kezelését. Az RFID kártyával történő azonosítás biztosítja, hogy csak az arra jogosult felhasználók férhessenek hozzá a töltőhöz, így ideális választás közösségi vagy zárt környezetekben, ahol fontos a hozzáférés szabályozása.
Tartós anyaghasználata és masszív szerkezete hosszú távon is megbízható teljesítményt nyújt. ABS anyagból készült, ennek köszönhetően könnyű, de ellenálló és nehezen sérül. Emellett a beépített biztonsági funkciók (túláram-, túlfeszültség- és szivárgó áram elleni védelem) gondoskodnak a stabil és megbízható működésről, csökkentve a hálózati problémák kockázatát. Az IP66 védelmi besorolás garantálja, hogy a Besen wallbox SMART töltő extrém időjárási körülmények között is (-40°C és +80°C) biztonságosan használható, legyen szó esőről, hóról vagy poros környezetről. Az intelligens chip a töltőben automatikusan lejjebb veheti az áramot ha a töltőállomás esetlegesen túlmelegedne.
A Besen RFID fali töltő CE(TUV) tanúsítvánnyal rendelkezik.
Paraméterek
| Maximális töltési teljesítmény | 11 kW- 3x16A |
| Telepítés egyszerűsége | Könnyű |
| Töltőkábel hossza | 6 méter |
| Fázisok száma | 3 fázis |
| Állítható teljesítmény | 8A, 10A, 12A, 13A, 16A |
| Energiamenedzsment | Nem |
| Applikáció | Nincs |
| Kijelző | Igen |
| RFID azonosítás | Igen |
| Kommunikációs interfész | Nincs |
| OCPP | Nem |
| Biztonsági funkciók | túláram-, túlfeszültség- és szivárgó áram elleni védelem |
| IP védelem | IP 66 |
| Működési hőmérséklet | -40°C és +80°C |
| Tanúsítványok | CE(TUV) |
| Méret | 30 x 19 x 7,5 cm |
| Tömeg | 8 kg |
| Doboz mérete | - |
| Doboz súlya | 8,5 kg |
| Kültérre telepíthető | Igen |
| Anyag | ABS |
| Csatlakozó típusa | Type 2 |