Besen WALLBOX SMART fali töltő 22 kW (3x32A) 6 méter Type2 kábellel
| Átlagos értékelés: | (1) |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 29. |
|
Gyártó neve: Besen Minden termékre 2 év garancia jár. ✅Termék előnyei:
☑️A doboz tartalmazza:
Szállítás és személyes átvétel A megrendelt termékeket Magyarország területén belül DPD és GLS házhozszállítással, valamint csomagpontra vagy automatába is kérheted, általában 1–3 munkanapos kézbesítéssel. 100 000 Ft felett a szállítás ingyenes. Személyes átvételre is van lehetőség Budapesti irodánkban a Retek utca 33–35. címen, díjmentesen, akár már a rendelés napján. Fizetési lehetőségek Fizethetsz bankkártyával, előre utalással vagy utánvéttel, a választott szállítási módtól függően. Személyes átvételnél készpénzes és bankkártyás fizetésre is van lehetőség. |
|
Valódi tapasztalat
Személyes segítség
Biztonságos vásárlás
Kinek ajánljuk?
Családi házban élőknek kültéri és beltéri használatra. Társasházi lakók számára is ajánlott mert biztosított a felhasználó azonosítása.
Jó választás azoknak akiknek szüksége van hosszabb beépített kábelre, ugyanis a Besen WALLBOX SMART fali töltő 22 kW (3x32A) 6 méteres Type2 kábellel rendelkezik, ami minden helyzetben kényelmes használatot biztosít.
Ideális azoknak akik napi szinten nagyobb távolságokat tesznek meg (100 km-ert vagy többet) és gyorsabb töltésre van szükségük.
Mely autókhoz ajánlott?
A 22 kW-os Besen fali töltő tökéletes választás lehet olyan nagy akkumulátorral rendelkező elektromos autókhoz amik tudnak 3 fázison 32A-al tölteni.
Az állítható teljesítmény miatt kisebb elektromos autókhoz is jó választás lehet.
Az alábbi autókhoz ajánlott:
- Renault Zoe (52,0 kWh)
- Audi e-tron (85 kWh)
- Porsche Taycan (71,0 kWh)
- Peugeot e-3008 (73 kWh)
- BMW i5 (81,2 kWh)
Leírás
A BESEN Wallbox Smart 22 kW egy intelligens, gyors és kényelmes elektromos autó fali töltő, amely a legmodernebb technológiát kínálja otthoni használatra.
Egy 40 kWh-s akkumulátorral rendelkező jármű esetében a teljes feltöltés körülbelül 1-2 órát vesz igénybe ezzel a 22 kW-os töltővel. A 6 méteres beépített kábel hossza biztosítja a kényelmes használatot a legtöbb helyzetben. A beépített kábel kompatibilis minden Type 2-es típusú elektromos autóval és plug-in hibriddel.
A BESEN Wallbox SMART maximális teljesítménye 22 kW (3x32A), amelynek teljesítményét manuálisan állíthatod 8A, 10A, 12A, 13A, 16A, 32A re a saját igényeid szerint. Ez a funkció nagyobb rugalmasságot biztosít, mivel a töltési teljesítményt az adott elektromos hálózat terheléséhez igazíthatod. Érdemes kitapasztalni, mekkora az a maximális teljesítmény, amely még nem oldja le a biztosítékot. Az állítható teljesítmény nemcsak az energiafelhasználás optimalizálását segíti, hanem azzal is előnyös, hogy elkerülhetővé válik egy költséges és időigényes hálózatbővítés.
A LED-kijelző valós idejű információt biztosít a töltési folyamatról, így a felhasználók könnyen nyomon követhetik az aktuális állapotot és esetleges hibajelzéseket. A képernyőn láthatod a valós töltési időt, feszültséget, áramot, teljesítményt, és a töltőállomás hőmérsékletét.
A Wi-Fi és Bluetooth kapcsolat révén a töltőt könnyedén vezérelhetjük az EVSEMaster mobil alkalmazás segítségével. Az applikáció elérhető iOS és Android eszközökre egyaránt. A app lehetővé teszi
- A töltés indítását és leállítását
- A töltési idő és időtartam beállítását
- Töltési előzmények lekérését
- Az alkalmazás verzióinak frissítését
Tartós anyaghasználata és masszív szerkezete hosszú távon is megbízható teljesítményt nyújt. ABS anyagból készült, ennek köszönhetően könnyű, de ellenálló és nehezen sérül. Emellett a beépített biztonsági funkciók (túláram-, túlfeszültség- és szivárgó áram elleni védelem) gondoskodnak a stabil és megbízható működésről, csökkentve a hálózati problémák kockázatát. Az IP66 védelmi besorolás garantálja, hogy a Besen wallbox SMART töltő extrém időjárási körülmények között is (-40°C és +80°C) biztonságosan használható, legyen szó esőről, hóról vagy poros környezetről. Az intelligens chip a töltőben automatikusan lejjebb veheti az áramot ha a töltőállomás esetlegesen túlmelegedne.
A Besen SMART fali töltő CE(TUV) tanúsítvánnyal rendelkezik.
Paraméterek
| Maximális töltési teljesítmény | 22 kW- 3x32A |
| Telepítés egyszerűsége | Könnyű |
| Töltőkábel hossza | 6 méter |
| Fázisok száma | 3 fázis |
| Állítható teljesítmény | 8A, 10A, 12A, 13A, 16A, 32A |
| Energiamenedzsment | Nem |
| Applikáció | EVSEMaster |
| Kijelző | Igen |
| Kommunikációs interfész | Wifi, Bluetooth |
| OCPP | Nem |
| Biztonsági funkciók | túláram-, túlfeszültség- és szivárgó áram elleni védelem |
| IP védelem | IP 66 |
| Működési hőmérséklet | -40°C és +80°C |
| Tanúsítványok | CE(TUV) |
| Méret | 30 x 19 x 7,5 cm |
| Tömeg | 8 kg |
| Doboz mérete | - |
| Doboz súlya | 8,5 kg |
| Kültérre telepíthető | Igen |
| Anyag | ABS |
| Csatlakozó típusa | Type 2 |