Schneider Charge Pro fali töltő 11-22 kW (3x16A - 3x32A)
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
| Elérhetőség: | Előrendelhető |
| Várható szállítás: | 2026. június 01. |
|
Gyártó neve. Schneider Minden termékre 2 év garancia jár. ✅Termék előnyei:
☑️A doboz tartalmazza:
Szállítás és személyes átvétel A megrendelt termékeket Magyarország területén belül DPD és GLS házhozszállítással, valamint csomagpontra vagy automatába is kérheted, általában 1–3 munkanapos kézbesítéssel. 100 000 Ft felett a szállítás ingyenes. Személyes átvételre is van lehetőség Budapesti irodánkban a Retek utca 33–35. címen, díjmentesen, akár már a rendelés napján. Fizetési lehetőségek Fizethetsz bankkártyával, előre utalással vagy utánvéttel, a választott szállítási módtól függően. Személyes átvételnél készpénzes és bankkártyás fizetésre is van lehetőség. |
|
Valódi tapasztalat
Személyes segítség
Biztonságos vásárlás
Kinek ajánljuk?
Társasházi lakók és cégek számára ajánlott mert biztosított a felhasználó azonosítása.
Ideális azoknak akik napi szinten nagyobb távolságokat tesznek meg (100 km-ert vagy többet) és gyorsabb töltésre van szükségük.
Mely autókhoz ajánlott?
A 22 kW-os Schneider Charge Pro tökéletes választás lehet olyan nagy akkumulátorral rendelkező elektromos autókhoz amik tudnak 3 fázison 32A-al tölteni.
Az állítható teljesítmény miatt kisebb elektromos autókhoz is jó választás lehet.
Az alábbi autókhoz ajánlott:
- Renault Zoe (52,0 kWh)
- Audi e-tron (85 kWh)
- Porsche Taycan (71,0 kWh)
- Peugeot e-3008 (73 kWh)
- BMW i5 (81,2 kWh)
Leírás
A Schneider Charge Pro 22 kW egy intelligens, gyors és kényelmes elektromos autó fali töltő, amely a legmodernebb technológiát kínálja irodaházi vagy társasházi használatra.
Egy 40 kWh-s akkumulátorral rendelkező jármű esetében a teljes feltöltés körülbelül 1-2 órát vesz igénybe ezzel a 22 kW-os töltővel. Az 5 méteres beépített kábel hossza biztosítja a kényelmes használatot a legtöbb helyzetben. A beépített kábel kompatibilis minden Type 2-es típusú elektromos autóval és plug-in hibriddel.
A Schneider Charge Pro maximális teljesítménye 22 kW (3x32A). A töltő kiválóan alkalmas dinamikus terheléskezelésre, ami biztosítja, a rendelkezésre álló kapacitás kihasználását és segítségével elkerülhető a hálózat túlterhelése, és az áramszünetek kialakulása. Az okos töltő kommunikál az energiamenedzsmenttel, ami folyamatosan figyeli a háztartás energiafelvételét, és ha az túllépné a maximális szintet akkor automatikusan csökkenti a töltés teljesítményét. Az energiamenedzsment akkor igazán hasznos, ha kevés a rendelkezésre álló teljesítmény (3x16A) és számos nagyobb fogyasztó is van a hálózaton (elektromos fűtés, szauna, jacuzzi, hőszivattyú...). Az energiamenedzsmentet a csomag NEM tartalmazza!
A LED light strip valós idejű információt biztosít a töltés folyamatáról, így a felhasználók könnyen nyomon követhetik az aktuális állapotot és esetleges hibajelzéseket.
A Wi-Fi és Bluetooth kapcsolat révén a töltőt könnyedén vezérelhetjük a Wiser Home mobil alkalmazás segítségével. Az applikáció elérhető iOS és Android eszközökre egyaránt. Az app lehetővé teszi
- A töltés indítását és leállítását
- A töltési idő és időtartam beállítását
- Töltési előzmények lekérését
- Az alkalmazás verzióinak frissítését
A töltő RFID felhasználó azonosítással van ellátva, ami lehetővé teszi a töltés elindítását és leállítását applikáció nélkül. Az RFID kártyával történő azonosítás biztosítja, hogy csak az arra jogosult felhasználók férhessenek hozzá a töltőhöz, így ideális választás közösségi vagy zárt környezetekben, ahol fontos a hozzáférés szabályozása.
A Schneider Charge Pro masszív és időjárásálló kialakítása (IP55 és IK10 védelem) biztosítja, hogy a töltő kültéri és beltéri környezetben egyaránt megbízhatóan működjön. Az ellenálló burkolat védelmet nyújt a porral, vízzel és mechanikai behatásokkal szemben, így hosszú távon is fenntartható megoldást kínál. Emellett a beépített biztonsági funkciók (beépített túláram-, túlfeszültség- és szivárgó áram elleni védelem, maradék egyenáram érzékelés (RDC-DD)) gondoskodnak a stabil és megbízható működésről, csökkentve a hálózati problémák kockázatát.
A Schneider Charge Pro fali töltő CE(TUV), UKR, EV Ready 2.0A tanúsítványokkal rendelkezik.
Paraméterek
| Maximális töltési teljesítmény | 22 kW- 3x32A |
| Telepítés egyszerűsége | Közepesen komplex |
| Fázisok száma | 3 fázis |
| Állítható teljesítmény | 16A, 32A |
| Energiamenedzsment | Igen |
| Applikáció | eSetup |
| Kijelző | Nem |
| RFID azonosítás | Igen |
| Kommunikációs interfész | Wifi, Bluetooth, Ethernet |
| OCPP | Nem |
| Biztonsági funkciók | beépített túláram-, túlfeszültség- és szivárgó áram elleni védelem, maradék egyenáram érzékelés (RDC-DD) |
| IP védelem | IP55 |
| Működési hőmérséklet | - 30 C° és 50 C° között |
| Tanúsítványok | CE(TUV), UKR, EV Ready 2.0A |