Voltie fali töltő 22 kW (3x32A) 5 méter Type2 kábellel
| Átlagos értékelés: | (1) |
| Elérhetőség: | Előrendelhető |
| Várható szállítás: | 2026. június 01. |
|
Gyártó neve: Voltie Minden termékre 2 év garancia jár. ✅Termék előnyei:
☑️A doboz tartalmazza:
Szállítás és személyes átvétel A megrendelt termékeket Magyarország területén belül DPD és GLS házhozszállítással, valamint csomagpontra vagy automatába is kérheted, általában 1–3 munkanapos kézbesítéssel. 100 000 Ft felett a szállítás ingyenes. Személyes átvételre is van lehetőség Budapesti irodánkban a Retek utca 33–35. címen, díjmentesen, akár már a rendelés napján. Fizetési lehetőségek Fizethetsz bankkártyával, előre utalással vagy utánvéttel, a választott szállítási módtól függően. Személyes átvételnél készpénzes és bankkártyás fizetésre is van lehetőség. |
|
Valódi tapasztalat
Személyes segítség
Biztonságos vásárlás
Kinek ajánljuk?
A Voltie fali töltő ideális választás lehet azok számára, akik megbízható és rugalmas töltési megoldást keresnek.
Családi házban élőknek kültéri és beltéri használatra is előnyös.
Társasházban lakók számára pedig az RFID azonosítás biztosítja, hogy csak az adott felhasználó férhessen hozzá a töltőhöz, így kényelmes és biztonságos megoldást kínál.
Ideális azoknak akik napi szinten nagyobb távolságokat tesznek meg (100 km-ert vagy többet) és gyorsabb töltésre van szükségük.
Mely autókhoz ajánlott?
A 22 kW-os töltő tökéletes választás lehet olyan nagy akkumulátorral rendelkező elektromos autókhoz amik tudnak 3 fázison 32A-al tölteni.
Az alábbi autókhoz ajánlott:
- Renault Zoe (52,0 kWh)
- Audi e-tron (85 kWh)
- Porsche Taycan (71,0 kWh)
- Peugeot e-3008 (73 kWh)
- BMW i5 (81,2 kWh)
Leírás
Ismerd meg a Magyarországon tervezett és gyártott elektromos autó fali töltőt, a Voltie autótöltőt! Ez a prémium, korszerű megoldás a legkényelmesebb és leginnovatívabb módja az elektromos járművek otthoni töltésének.
A Voltie elektromos autó töltői maximális teljesítményt, modern dizájnt és egyszerű használatot kínálnak. A Voltie töltője strapabíró, esztétikus külsővel rendelkezik, csúcsminőségű anyaghasználattal készült, amely biztosítja a hosszú távú megbízhatóságot. Beépített Type 2 csatlakozós kábellel rendelkezik, amely minden elektromos autóhoz alkalmas, így ideális választás otthonába.
Az intelligens funkciók széles skálája még kényelmesebbé teszi a használatot. A Voltie töltő beépített kijelzőjén nyomon követheted a töltési folyamatot és az egyes üzemállapotokat. Az első konfiguráció után a töltő automatikusan is működik, így a használata rendkívül egyszerű, akár az applikáció megnyitása nélkül is. A wifi- és opcionálisan 4G kapcsolattal rendelkező töltő valós időben kommunikál a töltéskezelő platformjával, így mindig naprakész információkkal rendelkezhetsz.
A Voltie fali töltő intelligens funkciói révén minden eddiginél könnyebben és kényelmesebben szabályozhatod a töltést. A saját fejlesztésű mobilalkalmazás segítségével bármikor hozzáférhetsz az összes töltési statisztikához, ütemezheted a töltési időket, és különböző töltési módokat állíthatsz be. Az alkalmazásban követheted a változásokat és részletes metrikákat kaphatsz az energiafelhasználásról. A töltési módok között megtalálható a mennyiség alapú töltés, az időzített töltés, az akkumulátor kímélő mód, az ütemezett töltés, valamint az RFID töltés is. Az alkalmazás elérhető iOS és Android készülékeken.
Voltie App funkciói
- mennyiség alapú töltés
- időzített töltés
- akkumulátor kímélő mód
- Ütemezett töltés
- RFID töltés
A Voltie töltő 8-szor gyorsabb töltést biztosít a konnektoros töltéshez képest, harmóniában a háztartás többi fogyasztójával. A dinamikus terheléskezelés segítségével a töltő automatikusan beállítja a maximális töltési teljesítményt az otthon energiafelhasználása alapján, elkerülve ezzel a hálózat túlterhelését.
A zöld üzemmód bekapcsolásával a jármű akkor kezd el tölteni, ha elegendő zöldenergia többlet áll rendelkezésre otthonodban. Így teljes mértékben kihasználhatja a napelemrendszer előnyeit, és 100%-ban zöld energiát használhat. A dinamikus, zöld és eco üzemmódok segítenek optimalizálni a töltési folyamatot és minimalizálni az energiafogyasztást.
A Voltie három év gyártói garanciát vállal a termékre, amely a gyártási hibákból adódó meghibásodásokra terjed ki. Kiegészítő garancia is vásárolható a készülékre, így még nagyobb biztonságban érezheted magad.
Paraméterek
| Maximális töltési teljesítmény | 22 kW- 3x32A |
| Telepítés egyszerűsége | Közepesen komplex |
| Töltőkábel hossza | 5 méter |
| Fázisok száma | 3 fázis |
| Állítható teljesítmény | - |
| Energiamenedzsment | Igen |
| Applikáció | Voltie App |
| Kijelző | Igen |
| RFID azonosítás | Igen |
| Kommunikációs interfész | Wifi, Opcionális 4g, Ethernet |
| OCPP | Nem |
| Biztonsági funkciók | túlfeszültség védelem, túlmelegedés- és túláram- védelem |
| IP védelem | IP 54 |
| Működési hőmérséklet | - 20°C ~ +40°C |
| Tanúsítványok | CE (TUV) |